O nás

Realitná kancelária ByDoPo Vám ponúka komplexné služby v oblasti realitného trhu. Dlhoročné skúsenosti našich maklérov na trhu s nehnuteľnosťami zabezpečia rýchly a výhodny predaj či prenájom Vašej nehnuteľnosti. V prípade záujmu o kúpu nájdeme ponuku spĺňajúcu Vaše predstavy.


Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou, a to najmä vo svojom tíme. Kladieme maximálny dôraz na neustále vzdelávanie našich maklérov a ich osobitý prístup ku každému klientovi. Vzťah s klientom nekončí pri uzavretí zmluvy. Práve naopak, naše dvere sú Vám otvorené kedykoľvek.


Služby realitnej kancelárie ByDoPo zahŕňajú kompletné aktivity od úvodného poradenstva klientom až po finálnu zmenu vlastníctva nehnuteľnosti. Naši odborníci pre Vás zabezpečia sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu, prezentáciu nehnuteľnosti na trhu, hypotekárne poradenstvo, znalecké posudky, ocenenie nehnuteľnosti, geometrické plány, zmluvy v súlade so zákonmi, zastupovanie na katastrálnom úrade a v banke,... Stačí, ak nás kontaktujete. O ostatné sa postará ByDoPo.


Byty, ktoré sa stanú Vašim domovom. Domy vytvoria bezpečnú strechu nad hlavou pre Vašu rodinu. Pozemky, na ktorých postavíte svoje sny. To všetko pre Vás zabezpečí ByDoPo.