ByDoPo, s.r.o. - Náš tím

Tím našej realitnej kancelárie sa postará o poskytnutie profesionálnych služieb vrátane vypracovania zmlúv, obhliadok nehnuteľností a poradenstva.

Kristína Foltinová

Kristína Foltinová

realitná asistentka

asistentka@bydopo.sk Maklér má 1 ponuku
Štefan Lauro

Štefan Lauro

realitný maklér

I speak english

+421902522668

lauro.stefan@bydopo.sk Maklér má 0 ponúk
Bronislava Martiniaková

Bronislava Martiniaková

realitný maklér

+421918346836

martiniakova.bronislava@bydopo.sk Maklér má 3 ponuky
Bc. Eduard Virág

Bc. Eduard Virág

realitný maklér

Hablo españolI speak english

+421949270834

virag.eduard@bydopo.sk Maklér má 0 ponúk
Zoltán Kovács

Zoltán Kovács

realitný maklér

I speak english

+421902555134

kovacs.zoltan@bydopo.sk Maklér má 0 ponúk
Michal Rabek

Michal Rabek

stavebná projekcia a vizualizácie

+421944966743

projekt.rabek@bydopo.sk Maklér má 0 ponúk
Magdaléna Sórádová

Magdaléna Sórádová

konateľ spoločnosti / realitný maklér

hovorím po slovensky

+421949535445

bydopo@bydopo.sk Maklér má 15 ponúk
Mgr. Lenka Nosianová

Mgr. Lenka Nosianová

hypotekárny špecialista / realitný maklér

+421911190431

nosianova.lenka@bydopo.sk

Práca finančnej a realitnej maklérky je veľmi časovo náročná a musí sa zakladať na hodnotách, ktoré sú zaručenou cestou k spokojnému, resp. nadšenému klientovi. Každá profesia je niečím výnimočná, ale aj náročná. Ja som si vybrala prácu finančnej a realitnej maklérky z jednoduchého dôvodu. Keď som pôsobila ešte len vo finančnom sektore, tak som mala pocit polovičnej práce. Vždy som sa snažila uspokojiť potreby klienta iba po finančnej stránke, ale začínala ma lákať práca v realitnom segmente a začala som sa vzdelávať. Postupom času som si viac a viac začala uvedomovať, že spojenie finančného a realitného segmentu dáva nielen mne, ale aj klientom väčší zmysel. Neviem ako pre väčšinu ľudí ,ale pre mňa je dôležitá istota.
Ak sa pohrávate s myšlienkou kúpiť si svoju vysnívanú nehnuteľnosť a nemáte vlastné zdroje, tak si viete zobrať hypotekárny úver. Čo v dnešnej dobe nie je žiaden problém. Správne nastavený marketing a reklama má svoje čaro. Netreba však zabúdať hlavne na to, že každý z nás je iný a nemusí spĺňať podmienky v každej banke. Mojou úlohou je spoznať klienta, zistiť jeho požiadavky a na základe toho mu vysvetliť akým spôsobom mu viem zastrešiť kompletný servis. Aj keď sa to možno na prvý pohľad zdá nemožné, vždy existuje nádej. Jednou z najdôležitejšou schopnosťou makléra je naučiť sa počúvať s porozumením a to je cesta k nadšenému klientovi. Z pracovnej sféry, pre mňa neexistuje krajší pocit, ako keď odovzdávam klientovi kľúč od jeho vlastnej nehnuteľnosti. Ak máte tie správne hodnoty, tak máte aj tých správnych klientov.

Maklér má 9 ponúk
Mgr. Michal Cmarko

Mgr. Michal Cmarko

video maker / realitný maklér

+421915988807

cmarko.michal@bydopo.sk Maklér má 3 ponuky

Napíšte nám

Po vyplnení formuláru prosím napíšte výsledok jednoduchého matematického príkladu do kolonky vedľa tlačítka "Odoslať" a následne ho pre odoslanie stlačte.
polia označené * sú povinné